Firma KEIKA to lokalne przedsiębiorstwo wielobranżowe. Naszym głównym celem i zarazem naszą misją jest dążenie do świadczenia usług kompleksowych naszym Klientom. Nasłuchujemy potrzeb rynku i staramy się na nie odpowiadać. Głównym nurtem naszej działalności jest Produkcja, Sprzedaż i Montaż wszelkich produktów osłonowych okien, takich jak rolety wewnętrzne - tekstylne, plisy, żaluzje aluminiowe i drewniane a także rolet zewnętrznych (antywłamaniowych).

Nie mniej jednak oferta świadczonych przez nas usług jest zdecydowanie szersza. Prowadzimy aktywną sprzedaż stolarki otworowej PCV (okna i drzwi) oraz świadczymy usługi montażu i serwisu tych produktów.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych, firm oraz obiektów użyteczności publicznej.

Dokładnie wybieramy dostawców oraz osoby współpracujące aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie w doradztwie, sprzedaży, montażu oraz serwisie pozwala nam zrealizować każde oczekiwania Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze usługi świadczymy w miejscowości  Szczecinek i okolicach (Grzmiąca, Bobolice, Biały Bór, Czarne, Jastrowie, Okonek, Borne Sulinowo, Połczyn Zdrój).

Zapraszamy do owocnej współpracy.

Polecane produkty